Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zemjiste na super lokacija vo Stip

10 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: We4home.mk 25 Nën 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Деловен простор во Сењак до тајна вечера 70м2 150 ЕУР
Gradezno neizgradeno zemjiste 10 ЕУР
Nov Ekstra stan vo centarot na Stip 800 ЕУР
Kuka vo centar na Stip 58 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Се продава земјиште Штип со поврашина од 39201 м2, поделено во пет парцели засебни кои може да се продаваат како што е подочу опишано.
Парцелите се наоѓаат на излезот од Штип од станата на Ново Село, веднаш после училиштето Искра до патот, нивната точна локација може да се види на сликите.
Парцела 1: 35438 м2
Парцела 2: 61 м2
– парцела 1 и 2 се една до друга и одат заедно

Парцела 3: 2439 м2
Парцела 4: 96 м2
– парцела 3 и 4 се една до друга и одат заедно

Парцела 5: 1168 м2
Земјиштето е со имотен лист на еден сопственик.

Инфорамции:
078419995
078419737
We4home.mk
+38978419995
Leaflet
Se izdava namesten sprat od kuka so 3 sobi 210 ЕУР
Super nov Deloven Prostor vo Stip 799 ЕУР
Kvaliteten stan na super lokacija vo Strumica 680 ЕУР
Nov stan od 69m2 Karpos SR 45 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione