Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zemjiste vo Suitlak

0 MKD

Shitet nga: Горан 21 Jan 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Се продава земјиште во Суитлак со големина од 1039m2 составено од три парцели.
Градежен дел, плоча лепенка од 10,30м2, пристапен пат и потпорен ѕид.
Цена по договор.
Горан
075401119
Leaflet
Në fillim