Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EXLUZIVE PARCELA URBANISTIKE EXLUZIVNO PARCELI

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGJENCIONI POLLOZHANI 21 Maj 08:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Hoverboard itno 200 ЕУР
Banes e vecante poseben stan 0 ЕУР
VW Touran 3 100 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Strugë
Shitet parcela urbanistike me karakteristika te vecanta:[email protected]@banim,gjendet ne udhekryq,shum afer liqenit @komplekseve [email protected] baze ndertimim160mk ndertohet 4 nivele,me dokumentacion te kompletuar.CMIMI VETEM 150EU/MK-parcela ka 590mk
Se prodava urbanizirana parcela!!!extra lokacija-poveke [email protected]@stanovanje.odma do ezero odma do hotelski kompleksi..osnova 160mkv se gradi 4 nivoa:dokumentacija [email protected] ima 590mkv
AGJENCIONI POLLOZHANI
NE STRUGE JU OFROJME NJE GAME TE MADHE TE : 1- BANESAVE-LOKALEVE AFARISTE-SHTEPIVE-TROJEVE URBANISTIKE 2-INFORMATE & MBESHTETJE PROFESIONALE PER INVESTIME. VO STRUGA VI NUDIME SIROKA PALETA-IZBOR NA: 1-STANOVI-DELOVNI OBJEKTI-KUKI-URBANIZIRANI PLACEVI 2-INFORMACII & PODRSKA ZA VASITE INVESTICIONI PLANOVI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Struga - JNA 11 Tregoje në hartë
070362454, 070576059
AGJENCIONI POLLOZHANI
070362454,
Leaflet
Hoverboard itno 200 ЕУР
Banes e vecante poseben stan 0 ЕУР
VW Touran 3 100 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione