Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 220m2 vo Elesec-Struga

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 02 Qer 17:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
155m2 deloven prostor vo gradski zid Beko policija 0 ЕУР
Posledni 46m2 i 60m2-rasadnik 900e/m2 0 ЕУР
Дуплекс 75м2 +75м2 кај Млечен - новоградба 1 ЕУР
Novogradba 39,49 i 59m2 Kisela Voda 1 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Strugë
Реон Елешец, плац за градба со струја, вода, на одлична локација, во близина на макпетрол бензискатаинфо:076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
079333103
Leaflet
ААМ Недвижности
Novogradba 39,49 i 59m2 Kisela Voda 1 ЕУР
Stan 42m2 pogoden za deloven prostor 220 ЕУР
Luksuzen stan od 186m2 kaj City Mall 0 ЕУР
72m2 vo ubavicite Karpos 4 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione