Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 3200m2 vo Bosilovo

Shitet nga: МИТЕ 28 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Се продава вила (30м2) со овоштарник и плац со вкупна површина од 3200 м2 плацот се наога на излезот од с.Петралинци на магетралниот пат Струмица Берово плацот е комплетно заграден .
моб 077 791 473
моб 070 493 283se prodava vila so ovostarnik i plac od 3500m2 placot se naoga na izlezot od s. Petralinci na magistralniot pat Strumica Berovo. placot e kompletno zagraden i urabaniziran.
mob 077 791 473 ; 070 493 283
МИТЕ
077791473
Leaflet
Në fillim