Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gradezna parcela 2014m2 vo Strumica

32 000 EUR

Shitet nga: xxxxx 26 Tet 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се продава градежна парцела со 2014м2 на сам пат Струмица - Водоча на 800м од зградата на СВР Струмица,.Парцелата е за градба на стопански објект G2. Ги поседува сите документи за градба и чист имотен лист на физичко лице
Цена 32000 е
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione