Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva 5000м2 vo Dobrejci

Shitet nga: Kole 10 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava niva od 5.000 m2 vo oblasta Crnelka (pozadi Opitnoto) vo atarot na selo Dobrejci, do Strumica.
Cena po dogovor

Се продава нива од 5.000 m2 во областа Црнелка (позади Опитното) во атарот на село Добрејци, до Струмица.
Цена по договор.
Leaflet
Në fillim