Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac na atraktivna lokacija vo elitna nas Caml'k

24 000 EUR

38 000 EUR

Shitet nga: kh 29 Maj 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Плацот излегува на две улици на агол , маркицата не е лепенка, планирано е изградба на семејна куќа со површина од 196м2, обезбеден паркинг за 4 возила, тип на куќа А1 П+Пк.Блиску до последните асфалтирани улици.Во непосредна околина има изградено веќе индивидуални куќи.
Në fillim