Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 1500m2 vo Novo Dobrejci na samiot pat

0 EUR

Shitet nga: Plac 14 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava plac vo Novo Dobrejci
Placot e na samiot pat
Poveke info 078/312-030
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione