Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac urbaniziran vo Strumica

0 EUR

Shitet nga: Plac 07 Jan 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe

се продава урбанизиран плац од вкупна површина 3300м2 со викендица од (30м2) и овоштарник 5ta god (1500м2). плацот се наога на излезот од с.Петралинци на магестралниот пат Струмица Берово
моб, 070 493 283
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione