Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Placevi vo Strumica i vo naselba Sofilar

13 500 EUR

Shitet nga: Hari 07 Maj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavat placovi vo Strumica, 300m2, 400m2 i 1400m2 i vo naselba Sofilar 750m2 13500€
Info na tel. 078444718
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione