Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lozje 38596m2 mesto Pogled Sv Nikole

Shitet nga: Filip 11 Dhj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se prodava lozje staro 4god. vo mesto vikano "POGLED" Sveti Nikole, parcela KP.1970/3.
Za podetalni invormacii javete se na telefon 076/222-200 - Filip
Leaflet
Në fillim