Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 343 m2

0 MKD

Shitet nga: Gabriela 27 Maj 06:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava plac od 343 m2 pozadi ambulantata .pobarajte me posle 16:00.
Gabriela
077554974
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione