Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo Sveti Nikole Gorobinci

0 EUR

Shitet nga: Kristijan 23 Dhj 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam niva od 4264 m2, se naogja na ubava lokacija do samiot pat megju s. Gorobinci i Sv. Nikole, odgovara i za malo stopanstvo, moze da se dobie dozvola za gradba, vo blizina ima banderi za struja.
Cena po dogovor.
Kristijan
077/873-763
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione