Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zemjiste od 215m2 vo mesto vikano Livadi

0 MKD

Shitet nga: Olgica 16 Sht 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Се продава бавча со површина од 215 м2 во место викано „Ливади“ близу „14 Септември“. Цена по договор.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione