Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Placovi so kuka vo Lesok POVOLNO

20 EUR

Shitet nga: jovica 20 Korr 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Se prodavaat dva placa vo centarot na Lesok,vo novata vikend-naselba:

1.Gradezno zemjiste Plac 1367m2 so kuka od 80m2...........cena 20eur/m2

2.Gradezno zemjiste Plac 1130m2 so Markica i so plateni komunalii za kuka od 220m2......cena 20eur/m2....

Placovite se so priklucena voda,struja,so septicka jama,i ogradeni so ograda.
Leaflet
Në fillim