Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nivi i placevi vo Tetovo

0 EUR

Shitet nga: Трпко 31 Mar 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Се продаваат 2 ниви(плацеви) во атарот на с.Лешок од кои едната е на 150м.од патот за Качаник,два плаца во с.Лешок и забел во истото село
Трпко
070392768
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione