Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac za vikendica kuka vo Tetovo

Shitet nga: AA 30 Dhj 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava ili se menuva plac 1200 m2 + 400 m2 so imoten list i so plateni komunalni taksi za vikend kuka vo Drenovec Tetovo. Nad stadionot. Mozna zamena so vlekac euro5 ili do nekoja kola ili zhip. Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim