Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pllace ne lagjen e re afer Emka residenc

Shitet nga: Hisni 22 Nën 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shiten pllacet pr ndertim ne afersi te Emka Residenc (Lagjes se re) rruges pr nkfalisht,vendi eshte i ndar ne pllace 350-400-500 m2 ose sipas deshires tuaj ,vendi pr koh te shkurt do te posedoj edhe lejen pr ndertim cmimi eshte i volitshem per me shum inf:071/328/555
Leaflet
Në fillim