Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TWINS house Plac na prodazba od 204m2

100 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: " TWINS house " - AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI 10 Nën 13:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tetovë
Plac od 204m2 i objekt izgraden do prva ploca na 97m2 vo Tetovo vo blizina na Tekstilnoto uciliste.cista dokumentacija.

Za poveke informacii vo agencijata ili na WEB>twinshouse.com.mk

Agencijata"TWINS house" ima potreba od:
-LUKSUZNI STANOVI za izdavanje i prodazba.
-LUKSUZNI KUKI za izdavanje i prodazba.
" TWINS house " - AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI
TWINS house - REAL ESTATE Povelete javete se na nasite telefoni ili pisete ni na nasata e-mail adresa na agencijata dokolku sakate da : - PRODADETE - KUPETE - IZDADETE bilo kakov NEDVIZEN IMOT. Nasiot TIM e tuka da vi pomogne okolu site prasanja vo vrska so vasiot nedvizen imot. P O V E L E T E !!! Nasiot tim ve ocekuva.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
1200 Tetovo Tregoje në hartë
070/240-559 , 078/240-558
https://www.twinshouse.com.mk

зп:05 Плац во Тетово од 204м2(одлична.локација)

" TWINS house " - AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI
044/617-287 , 070/240-559 , 078/240-559
Leaflet
Në fillim