Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo selo izvor-Veles

0 EUR

Shitet nga: Gligor 22 Tet 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Niva vo selo izvor-Veles
Na stariot pat za Prilep 500 metri pred seloto na glaven pat
16000 m2 struja preku pat ima. Obrabotliva pocva pogodna za tutun i zitni kulturi. Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim