Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC ZA BENZINSKA PUMPA I HOTEL

0 MKD

Shitet nga: Stefan 15 Maj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE PRODAVA PLAC OD 15000M2 SO DOKUMENTI ZA BENZISKA PUMPA I HOTEL NA AVTOPAT
SKOPJE-GEVGELIJA. TOP LOKACIJA.
CENA PO DOGOVOR
MOZE I ZAMENA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione