Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GRADEZNO ZEMJISTE TRPEZICA

0 MKD

Shitet nga: Nikolovska Viktorija 01 Sht 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Се продава градежно земјиште опфатено со ДУП во м.в.Трпезица-Велес к.п.бр.16055 контакт 075368417
Nikolovska Viktorija
075368417
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione