Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lozje vo Otovica

0 MKD

Shitet nga: Dimitar 02 Dhj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Лозје во населено место Отовица во близина на езеро Младост, 2170 м². Идеално за викенд куќа.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione