Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 5000m2 Recani

0 MKD

Shitet nga: Marija 22 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Veles
Se prodava place is 5 dekari nasproti Makedonija pat.Placot e do samiot pat pogoden za gradba I na industriski objekt
Leaflet
Në fillim