Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gradezen plac Voden vo blizina na Mebel Vi

22 000 EUR

Shitet nga: Вики Симова 11 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава градежна парцела во место викано Воден во непосредна близина на индустриската улица Крушевска Република втор ред градежни парцели со пристап и излез на улица со водовод и канализација.Во близина трафостаница и електрична мрежа.Со маркица за градење од 600 м2 на градежната парцела од П+2 до висина 10.2 м.Градежната парцела се состои од две катастерски парцели КП8931 со површина од 457 м2 и КП8932/2 со површина од 276 м2 или вкупно 733 м2. Парцелата има излез на улица и на пешачка зона. Можност за два објекти на две катастерски парцели.Атрактивна зона на мало стопанство со инвестирање во нови стопански и индивидуални градби.
Вики Симова
078 407 687
Leaflet
Në fillim