Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 560m2 VO VINICA moznost za dva placa

5 000 EUR

6 000 EUR

Shitet nga: Igor Aleksov 30 Nën 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Placot e vlezen vo Generalen urbanisticki plan moze da se grade vo tek izrabotka na detalen urbanist.plan
So dooformuvanje moznost za dva placa
Iskop minimalen samo poramnuvanje
Mal Voden nad Taso Sumaro I Tarzn fudbalero
50m od asfaltot pat probieno do nego
Ne e visoko na ridot nisko vo dolot e nema uspon do nego so kola moze u sekoe vreme
Igor Aleksov
076-402-058
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione