Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apartman od 55m2 na 400 metra zicara Mavrovo

0 MKD

Jepet me qera nga: Светлана Инадеска 20 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Се издава апартман кој се наоѓа на 400 м од ски центарот Маврово. Апартманот е на приземје и има една спална,дневна соба,опремена кујна, трпезариска маса купатило, камин, бум тв и e 55 m2 .Се загрева на парно на струја. Апартманот е со капацитет за 4 особи.
.
Светлана Инадеска
070343157
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione