Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava vikendica Mavrovo Nikiforovo

Jepet me qera nga: Zivka Dje 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
издавам викендица на брегот на мавроско езеро сместена во мирна и тивка околина,викендицата ви овозможува да се одморите и да се чуствувате мирно и пријатно. Kапацитет 6 луѓе ,свој паркинг. Греењето е на парно на дрва. Летниковец со скара и фурна во самиот двор. Слободна од 2 Јануари .
071267060 Живка
Leaflet
Në fillim