Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava vikendica od 100m2 vo Mavrovo

Jepet me qera nga: dragan 27 Nën 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
ja izdavam ovaa vikendicka so zelba nekomu da ovozmozam ubavi novogodisni praznici ...vikendicata se naogja vo selo nikiforovo vo blizina na skijackiot centar Mavrovo
Leaflet
Në fillim