Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava vikendica vo Mavrovo

Jepet me qera nga: Martina 28 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se izvada vikendica za Novogodisnite i Boziknite praznici i za celiot zimski period. Info na 078 282 311 i 077 807 543
Leaflet
Në fillim