Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva vikendica vo Mavrovo

Jepet me qera nga: Спасе 11 Dhj 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се изнајмува викендица во Маврово за време на зимскиот период. Викендицата е опремена со 3 спални соби, WC, кујна и салон. Погодна е за сместување на 10-12 лица.

Цена по договор

Телефон: 071 277 127
Спасе
071277127
Leaflet
Në fillim