Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva so vikendica vo Slatino Mlado Nagoricani

0 EUR

Shitet nga: Oglas 04 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava niva so vikendica vo Slatino Mlado Nagoricani. Nivata e so kvadratura 5000m^2 so imoten list, a vikendicata e 25m^2. Cena po dogovor.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione