Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vikendica - plac

0 MKD

Shitet nga: Erlin Alii 21 Maj 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Долно Којнаре . До златен клас Главнa улица 2600 m²
-Kуќа
-Струја
-Вода
-Канализација
Цена по договор 070 514 030
Erlin Alii
Leaflet
Në fillim