Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vikendica 1500m2 so malo lozje i farma

Shitet nga: Aleksandar Velkovski 10 Shk 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се Продава викендица со мала фарма и лојзе во близина на село младо нагоричане , со површина 1500 метри2 цена по договор , и плац во населба добрашане над бензиска пумпа 1000 метри2
Aleksandar Velkovski
070 211 025
Leaflet
Në fillim