Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vikendica so lozje vo Bitola itno i povolno

Shitet nga: Nikola Sot 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Vikendica so lozje na placot Ima I voda I struja Od sistemot strezevo
Leaflet
Në fillim