Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac so vikendica vo Skopsko s.Orman

17 EUR

Shitet nga: Dejan 07 Jan 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava plac 1000m2 so kukja 40m2 zagraden so imoten list, so voda, bez struja.. Se naogja vo Orman, preubavo mesto za uzivanje i relaksacija, mirno, a ne daleku od centarot na gradot.
Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cena 17 000 evra.
Ima prostor okolu cenata.
Mob 072-617-383 077-570-483
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione