Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vikendica Kuka od 140m2 vo Dolna Matka

0 EUR

Shitet nga: Vikendica Kuka vo Dolna Matka 02 Qer 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Në afërsi të
Komuna
Shkup
Prodavam namestena vikendica-kuka vo dolna matka,stanben prostor 140m2 dvor 750m2,so dve garazi posebna pomosna prostorija,mini ribnik,furna,fontana,bunar, gradski vodovod,komplet namestena,asfaltiran pat i dobri komsii!Vo prilog sliki!

Mozna Zamena!

Cena po dogovor!
Vikendica Kuka vo Dolna Matka
078 337 646
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione