Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VIKENDICA VO MESNOSTA SUITLAK STIP

16 000 EUR

Shitet nga: Manevska Kristina 13 Gush 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shtip
Се продава викендица во месноста Сутилак во Штип. Викендицата располага со дворно место 75 аr. и овоштарник, 3 соби, со внатрешна површина од 67 м2, сопствен бунар, електрична инсталација и сопствено ел, броило. Викендицата има решение за утврдување на правен објект и е легализирана со можност и дозвола за доградба. Може да се види во секое време.
За сите подетални информации обратете се на телефонскиот број. Можен е договор околу цената.
Manevska Kristina
078317540
Në fillim