Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 60m2 na Popova Sapka

0 MKD

Shitet nga: Baki 01 Pri 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tetovë
Se prodava plac vo odlicno mesto popova sapka 60m2, placot e so imoten list. Urbanizirana parcela, so markica za gradenje.


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione