Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Nën 14:36
Link:
Vetura , Tetovë

VW Passat 2.0 TDI DSG PANO B8 facelift

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 15:19
Link:
Shtëpi , Gostivar , Mavrovë

SE PRODAVA LUXSUZNA VILLA

310 000 EUR

Numri i dhomave: 5

Sot 03:16 Vetura , Shkup , Karposh

BMW X5 Xdrive 4X4 3.0D M57

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:08 Vetura , Shkup , Çair

!!!!!! BMW 118D !!!!

555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:45 Banesa , Shkup , Centar

Stan za kratok prestoj / Apartman za dneven prestoj na Vodno

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sot 02:32 Vetura , Shkup , Gazi Babë

Bmw 316d F30 2012 godina High Executive

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:27
Link:
Vetura , Kumanovë

AUDI Q5 SQ5 3.0 TDI BITURBO 313 KS

27 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:17 Banesa , Shkup , Centar

DEBAR MALO NOVI STANOVI

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:00
Link:
Vetura , Shkup , Kisella Voda

Peugeot 308 - 2018god. ``92.214km`` SERVISNA - NAVIGACIJA

11 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:44 Vetura , Prilep

Citroen DS4 2012 1.6 E- HDI 115HP

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 Shtëpi , Shkup , Kisella Voda

Kuka vo Usje k.voda

36 150 EUR

Dje 23:14 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

16 200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:04 Vetura , Shkup , Karposh

Polo 1.2 tdi

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:04
Link:
Vetura , Shkup

MERCEDES E220

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Vetura , Shkup , Ilinden

Opel insignia 2.0 Cdti 118kw -160ks 2009 godina

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04
Link:
Vetura , Koçan

Dodge Journey 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:04 Vetura , Ohër

GOLF 5 1.6 FSI - Prva boja..Registriran

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 Shtëpi , Kumanovë

Se prodava kukja do ploca vo naselba "Babin Dol"

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:33 Vetura , Shkup , Kisella Voda

E-class 200 cdi W212

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:26 Agjent për shitje të pronës Banesa , Shkup

Nea Potidea Halkidiki stan od 90m2

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 22:26
Link:
Tokë/Fusha dhe farma , Kumanovë

Prodavam

1 EUR

Dje 22:21 Banesa , Shkup , Centar

Stanovi za kratok prestoj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 22:13 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Renault Laguna 1.9 so 130KS

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione