Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Tet 18:36
Linku:
Vetura , Gostivar

Audi A6 3.0 quattro

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 15:34
Linku:
Të tjera , Kumanovë

Kokoski i pilinja reon kumanovo

111 MKD


Sot 01:18 Vetura , Shkup , Aerodrom

Peugeot 308 1.6 HDi 2009 Panorama

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:16 Vetura , Shkup , Aerodrom

VW GOLF 6 2.0TDI

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 01:14 Vetura , Shkup , Aerodrom

Peugeot 308 1.6 HDi EURO5 2011

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 00:48 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Citroen C3 1.2 Pure tech 110Hp 6MT- Prv gazda 05/2023

16 200 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:29 Vetura , Shkup , Karposh

Bmw 318d 100kw facelift m-paket navi 2011/2012god

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkup

Se iznajmuva celosno opremena kukja do golem dvor

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 00:06 Banesa , Shkup , Kisella Voda

Se iznajmuva namesten stan

Numri i dhomave: 3
Sot 00:00
Linku:
Banesa , Shkup , Gjorce Petrov

Se iznajmuva

Numri i dhomave: 3
Dje 23:46
Linku:
Banesa , Shkup , Aerodrom

Stan GA09 - 89 Aerodrom

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 23:29 Vetura , Tetovë

Golf 6 1.6

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:28
Linku:
Banesa , Shkup , Gjorce Petrov

Stan vo naselba Dame Gruev

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 23:23 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

AUDI A-4 35 2.0 TDI 150 KS S-TRONIC FUL-LED KAMERA VIP AUTO

23 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:03 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

AUDI A4 B7 2.0 TDI 140KS GOD -05 AUTOMATIC 7G NAVI NOVO FULL

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:54
Linku:
Vetura , Gostivar

VW GOLF 6 2.0TDI 81kw 110PS 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:45 Banesa , Shkup , Aerodrom

Kratok prestoj

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:35 Shitorja Vetura , Shkup , Kisella Voda

AUDI A4 B7 2.0 TDI 140KS GOD -05 AUTOMATIC 7G NOVO FULL

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32
Linku:
Banesa , Shkup , Karposh

Dupleks od 210m2 so dvor 350m2

315 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
Dje 22:31
Linku:
Banesa , Shkup , Karposh

Dupleks od 210m2 so dvor 350m2

315 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
Dje 21:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Ohër

Imperija kuka do ezero

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
Dje 21:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Ohër

kuka 200m²

180 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 21:45 Banesa , Shkup , Centar

Se iznajmuva opremen stan od 65m2 vo Crnice

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 21:43
Linku:
Vetura , Tetovë

Mercedes-Benz A 200 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33
Linku:
Vetura , Shkup

VW TIGUAN R-Line 2021 god.

42 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:23
Linku:
Shtëpi , Shkup , Gazi Babë

Se prodava preubava Kukja vo Cento

165 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione