Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

02 Dhj 17:54
Link:
Shtëpi , Shkup , Gazi Babë

Kuka vo Madzari

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 180

Sot 07:58
Link:
Banesa , Shkup , Gazi Babë

Se iznajmuva - East Gate Living

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:03 Vetura , Shkup , Centar

BMW X3

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:03
Link:
Vetura , Tetovë , Bërvenicë

Bmw 530 F10 2010

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:53 Shitorja Vetura , Shkup

VW T4 MULTIVAN GENERATION TDI EDNO VO MK FULL

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 05:18 Banesa , Shkup , Kisella Voda

Polunamesten stan vo Kisela Voda

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:20 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Mercedes E 200 cdi 2012 Godina

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:56 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Fiat Fiorino 1.3 d *klima* 2018 Godina

7 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:56 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Dacia Dokker 1.5 dci *kupeno vo MK* 56.000 km 2020 Godina

12 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 01:56 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Mercedes GLA 200 cdi 4x4 Automatic 2014 Godina

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:56 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Toyota RAV 4 2.0 d4d 2015 Godina

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:56 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Mercedes-Benz Sprinter 316 2.2 cdi klima 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:56 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Nissan Juke 1.5 dci Redizajn 2015 Godina

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:56 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

VW Passat 1.6 tdi DSG 2017 Godina

17 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:56 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Citroen C4 Cactus 1.6 hdi 2017 Godina

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:55 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Peugeot 3008 1.6 hdi Automatic 2017 Godina

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:55 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Audi A6 Matrix 3.0 tdi Quattro 2013 Godina

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:55 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Audi Q5 S-Line 2.0 tdi Quattro 2016 Godina

24 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:55 Shitorja Vetura , Shkup , Ilinden

Audi A8 Quattro 4.2 tdi V8 2011 Godina

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:10 Vetura , Prilep

Volvo XC60 – Business

21 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:07 Banesa , Shkup , Kisella Voda

Se iznajmuva namesten stan

Numri i dhomave: 3
Dje 23:52 Shtëpi , Shkup , Karposh

Се издава куќа 120м2 во Тафталиџе 1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 23:35 Banesa , Shkup , Aerodrom

Izdavam namesten stan kaj Palma, Aerodrom

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione