Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

07 Dhj 16:20
Линк
Vetura , Shkup , Aerodrom

Се продава Mercedes Benz A180d.

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:05
Линк
Banesa , Shkup , Gjorce Petrov

Se izdava stan 46m2 kaj SP Planet

Numri i dhomave: 2

Sot 05:16
Линк
Banesa , Shkup , Karposh

Se izdava renoviran stan vo Karposh 1 na partizanska 59m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 04:56 Vetura , Tetovë

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI REG. 04/2024N

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:56
Линк
Banesa , Shkup , Aerodrom

Prodavam stan na odlicna lokacija, mala zgrada 20 stana

1 550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 04:56 Banesa , Shkup , Karposh

Se prodava stan vo karposh 1

1 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 04:56 Banesa , Shkup , Centar

Се продава стан во центар

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 04:46
Линк
Vetura , Shkup , Centar

Mercedes c220 coupe AMG Line Neuvezuvan 98000km

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 04:46
Линк
Vetura , Shkup , Centar

2011 Lexus ES 350 275 hp

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 04:46 Vetura , Shkup , Aerodrom

Se prodava Peugeot 207 / 2011-ta godina

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:36
Линк
Banesa , Shkup , Çair

Се продава стан 70m2 во Чаир / Shitet Banesa 70m2 në Çair

70 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Sot 04:06
Линк
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkup , Centar

Kuka vo Karadak Maalo nasproti East Gate Mall

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 04:06
Линк
Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkup , Gjorce Petrov

Ubava namestena kuka vo Gorce Petrov

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:06
Линк
Vetura , Kumanovë

AUDI Q5 SQ5 3.0 TDI BITURBO 313 KS

27 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:06 Vetura , Prilep

Citroen DS4 2012 1.6 E- HDI 115HP

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:25 Makina dhe Inventarë Të tjera , Shkup , Gjorce Petrov

Robot pravosmukalka Samsung

9 500 MKD

Sot 00:21
Линк
Vetura , Tetovë

Opel 1.7 101ks 2006

4 500 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:20 Shitorja Vetura , Shkup , Gazi Babë

KIA SOUL 1.6 CRDI 128KS 2015 LIMITED EDITION

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:15 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

Audi A4 2.0tdi AutoMilano

21 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:46 Vetura , Shkup

CITROEN C3 1.4 HDI - Facelift - 2008g.

3 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:45
Линк
Banesa , Shkup , Gazi Babë

Prodazba na stan

Numri i dhomave: 2
Dje 23:44 Shitorja Vetura , Shkup , Gazi Babë

FORD KUGA 2.0 TDCI 150KS 2018 4X4 TITANIUM AUTOMATIC

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:24 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

Audi Q3 2.0tdi Quattro AutoMilano

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:16 Vetura , Koçan

Dodge Journey 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:16 Vetura , Shkup , Ilinden

Opel insignia 2.0 Cdti 118kw -160ks 2009 godina

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:16
Линк
Vetura , Shkup

MERCEDES E220

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:16 Vetura , Shkup , Karposh

Polo 1.2 tdi

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:06 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Audi a6 3.0tdi quattro

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Vetura , Shkup

VW GOLF 7 BLUEMOTION, 1.6 TDI, 81 KW, SO 6-BRZINI, PERFEKTEN

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:01 Vetura , Shkup

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01 Vetura , Shkup

VW GOLF 7 BLUEMOTION 1.6 TDI, 77 KW, PERFEKTEN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:00 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

Renault Kadjar 1.6dci 4x4 AutoMilano

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:46 Shërbime Zejtarë/Artizanate , Shkup , Gjorce Petrov

Parnogreenje 075446927

1 000 MKD

Dje 22:46 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Mazda 3 2.0dizel 143ks 2008g

4 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione