Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Vendbanime , 155680
Makina , 136986
Elektronika , 35374
Të tjera , 4098

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Pri 12:54
Линк
, ,

Suzuki Swift 2008

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 17:15
Линк
, ,

Mitsubishi L200 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 19:34
Линк
,

Volkswagen Touran 2.0 TDI 103kW/140hp

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:30
Линк
, ,

Nov stan od 50m2 vo Keramidnica

60 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 22:28 ,

Audi A4 2.0tdi dsg quattro 4 2019

41 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:28 , ,

Fiat Palio 1.7 dizel

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:27 ,

VW Golf 5 2.0 TDi

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:27 ,

Se prodava

3 000 MKD

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:27 ,

Peugeot 307 1.4 HDI

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:27 , ,

Opel Astra K 2016

12 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 22:27 Shitorja ,

*** RENAULT SCENIC 1.5 DCI *** 78 KW ***

5 399 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 Shitorja ,

Mercedes-Benz C 2.2cdi avantgarde facelift full

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:27 , ,

Se izdava namesten stan

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:27 ,

Ford Fiesta 2011 Ekstra Sostojba

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:27 , ,

Honda Civic 2.2 CDTI 100.000 KM Executive Edition

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:27 , ,

Porsche Cayenne 3.0d 2012g.

34 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:27 , ,

SE IZDAVA STAN VO GJORCE PETROV

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:27 , ,

Ford fusion 1.6 benzin.god.2003 full

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:27 , ,

se prodava bmw x5 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione