Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Nën 12:56
Линк
Shitorja Vetura , Shkup , Centar

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 10:11
Линк
Vetura , Strumicë

Се продава Audi A7 3.0 TDI Quattro 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 21:28 Vetura , Shkup , Karposh

RENAULT MEGANE 1.5 DCI GRANDTOUR LIMITED - AVTOMATIK ����

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 Dhoma , Ohër

Se izdava studio za turisti vo Ohrid

Sot 21:27 Kafshë shtëpiake Qen , Shkup , Butel

Bison

250 EUR

Sot 21:22 Kafshë shtëpiake Qen , Kumanovë

Rotwailercinja

Sot 21:20 Vetura , Shtip

Продавам Renault Scenic

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:18 Autopjesë dhe Pajisje Goma dhe Bandazhe , Gjevgjeli

Prodavam aluminiumski bandazi

1 EUR

Sot 21:14 Vetura , Kumanovë

Audi A4 1.9 TDI

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 Shtëpi , Shkup , Petrovec

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 21:10 Shtëpi , Shkup , Petrovec

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 21:02 Shitorja Vetura , Resnjë

MERCEDES C 220 CDI 170KS ELEGANCE

8 000 EUR

Sot 21:00 Vetura , Veles

Renault Megane 1.5dci 110ks

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:49 Autopjesë dhe Pajisje Rimorkio , Shkup , Gjorce Petrov

Teretna prikolka za kola

250 EUR

Sot 20:35 Shitorja Vetura , Shkup , Aerodrom

Renault Captur 15 dci energy initiale Paris Euro 6

12 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 20:34 Agjent për shitje të pronës Banesa , Ohër

Kamelija nov stan 53n2,Turisticka kaj Kruzno

1 400 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 2
Sot 20:26 Banesa , Shkup , Sopisht

Stan vo Sopiste

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 20:24
Линк
Banesa , Shkup , Aerodrom

Se izdava stan od 42m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Veles

Mebel

7 500 MKD

Sot 20:00 Banesa , Shkup , Aerodrom

Izdavame 40m2 nas.Aerodrom

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 19:59 Banesa , Ohër

Se iznajmuva stan od 30m2 vo Ohrid

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
Sot 19:55 Shitorja Telefona celular , Shkup

SAMSUNG S21 FE NOV

330 MKD

Sot 19:54
Линк
Vetura , Shkup

AUDI A5

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:53 Shitorja Vetura , Ohër

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 75 KS FEJSLIFT NOVA - 08.MT Auto

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:38 Kafshë shtëpiake Qen , Strugë

Germanski ovcari

Sot 19:37 Kafshë shtëpiake Qen , Strugë

Germanski ovcari

Sot 19:33 Orë dhe Aksesorë Për meshkuj , Shkup , Karposh

Huawei watch 3

10 000 MKD

Sot 19:30 Shtëpi , Shkup , Gazi Babë

Kuka vo nas.Zelezara

300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 19:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Shkup , Gjorce Petrov

Se prodava trosed so dve taburetki

7 000 MKD

Sot 19:30
Линк
Banesa , Shkup , Çair

SHITET BANESA NE XHON KENEDI BANESA E RE

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 19:28 Shitorja Vetura , Ohër

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI 90 KS EXCLUSIVE - 10.MT Auto

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:14
Линк
Banesa , Shkup , Kisella Voda

Se prodava stan vo Kisela voda kaj rasadnik salata

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:04
Линк
Banesa , Ohër

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:04 Makina dhe Inventarë Të tjera , Shtip

Vending kafemati eftino

100 EUR

Sot 18:54 Shërbime Zejtarë/Artizanate , Shkup , Centar

Rusenje plocki zidovi frlanje sut

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione