Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Vendbanime , 157571
Makina , 138213
Elektronika , 35888
Të tjera , 4330

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 13:05
Linku:
, ,

Stan 56m2 vo Reonski centar

Numri i dhomave: 2

Sot 13:37 ,

FIAT 500 LOUNDGE 1.3M-JET 75HP 2008 ANGLISKO KAKO NOVO!!!

1 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:31 Shitorja , ,

VW GOLF VI 1.6tdi UNITED 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 Shitorja , ,

Mercedes-Benz GLK 220cdi 4matic 2010

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Shitorja , ,

Audi A3 1.9 TDI 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Shitorja , ,

Toyota RAV4 2.0 D-4D euro 6 2015

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:30 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C220 CDI avantgarde 2009

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Shitorja , ,

VW Touran 2.0 TDI BMT DSG 2016

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Shitorja , ,

BMW 118D 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Shitorja , ,

Mercedes-Benz C 200cdi 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 Shitorja , ,

VW Sharan 2.0 TDI BMT 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 Shitorja , ,

Renault Megane 1.5dci 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:27 Shitorja , ,

VW Passat variant 2.0TDI 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:26 Shitorja , ,

Toyota RAV 4 2.2 D-4D 4x4 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:26 Shitorja , ,

Peugeot 107 1.0i 2007 CH

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:24 Shitorja , ,

Smart ForTwo Coupe mhd Euro 5 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:24 Shitorja , ,

Peugeot 107 1.0i 2013 CH

4 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:23 Shitorja , ,

Suzuki Splash 1.0i 2008 Ch

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:22 Shitorja ,

Ford Mustang EcoBoost premium 2018

38 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione