Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë

Vendbanime , 156049
Makina , 137272
Elektronika , 35454
Të tjera , 4138

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

24 Maj 23:06
Link:
, ,

ALFA 147 JTD

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:37
Link:
, ,

Se izdava stan

Numri i dhomave: 3
23 Maj 12:35
Link:
, ,

Se izdava stan vo Micurin 49m2

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 10:30 Agjent për shitje të pronës ,

Se izdava stan od 50m2 vo Tetovo

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:24 ,

Se izdava stan

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Sot 10:24 , ,

Renault Twingo 1.2 55KW 2012 sport

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:24 , ,

VW Jetta 1.6 TDI 105KS bluemotion highline so navigacija

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:24 Shitorja , ,

Ford Fiesta zatec ghia full oprema registriran

1 050 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:03 , ,

LANCER 1.5 2009 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

3 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:56 Shitorja , ,

Lada Niva 4x4 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:55 Shitorja ,

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:54 Shitorja ,

Lada Niva 1.7 I 2015 so plinski ured

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:50 , ,

BMW E46 320D facelift 150KS 2002 top sostojba bez zameni

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 Shitorja ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 75KS tovarno van 2018 lizing

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:50 Shitorja ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 75KS tovarno van 2018 lizing

10 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:50 Shitorja ,

Seat Leon SW 2018 1.6tdi 115ks style 71.000km

14 490 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:50 Shitorja ,

Renault Clio 1.5dci 75ks limited 2018 lizing 30% 60 rati

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:50 Shitorja ,

Ford Mondeo 2.0 TDCI 150ks automatic 2016

14 990 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione