Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Nën 15:45
Линк
Banesa , Ohër , Veçani

Se iznanmuva mal dvosoben stan

9 989 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
01 Tet 14:37
Линк
Banesa , Shkup , Karposh

Prekrasen stan Vero Taftalidze prv sprat se izdava

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4

Sot 05:29
Линк
Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Opel Astra K Cosmo

14 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 05:29
Линк
Tokë/Fusha dhe farma , Shkup , Zelenikovë

Plac vo skopsko Zelenikovo

20 EUR

Sot 05:29
Линк
Vetura , Shkup , Centar

BMW 318i - 2016god. - neuvezena

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 05:29 Kafshë shtëpiake Mace , Tetovë

Persian kitten for sale

1 EUR

Sot 05:29 Banesa , Ohër

Издавам стан блиску до центар на Охрид

3 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 05:29 Vetura , Shkup , Karposh

Fiat Croma

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:29
Линк
Shitja me shumicë/Mall Të tjera , Shkup , Kisella Voda

PELETI

270 MKD

Sot 05:29
Линк
Anije dhe skuterë uji Anije me motor , Strugë

Gliser Draco 2900 star

59 999 EUR

Sot 05:29
Линк
Banesa , Ohër

42м2 Нова градба Центар

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 05:29 Banesa , Shkup , Aerodrom

Апартман за краток престој Митан

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sot 05:29 Banesa , Shkup , Aerodrom

Апартман за краток престој Анами

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 05:29
Линк
Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

FORD F-150 RAPTOR 3.5 V6 450hp

70 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 05:29 Kafshë shtëpiake Mace , Tetovë

Persian kitten for sale

1 EUR

Sot 05:29 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi , Shkup , Çair

Ležaj

12 000 MKD

Sot 05:29
Линк
Vetura , Koçan

ML 420 CDI

10 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:19
Линк
Tokë/Fusha dhe farma , Veles

Se Prodava

15 EUR

Sot 05:19 Tokë/Fusha dhe farma , Shkup , Butel

Se prodava plac so karabina

350 000 EUR

Sot 05:19 Vetura , Tetovë

Skoda Octavia 2017 dizel

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 05:19 Banesa , Shkup , Centar

Просторен стан во центарот на Дебар маало

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 05:19 Vetura , Shkup

Skoda Octavia 2.0 TDI 110 KS

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:19
Линк
Hapsirë afariste Dyqane dhe Trafika , Shkup , Aerodrom

Se izdava prazen prostor

1 EUR / muaj

Sot 05:09 Banesa , Gjevgjeli

Се издава стан

72 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sot 05:09
Линк
Vetura , Shkup , Butel

Audi A3 2.0 TDI DSG QUATTRO 3XS-LINE Virtual Cockpit

21 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 05:09
Линк
Vetura , Gjevgjeli

VW Passat B8 2.0 TDI 4motion

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 04:59
Линк
Banesa , Shkup , Centar

Опремен стан со предобар распоред во Центар

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione