Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:24
Link:
Vetura , Shkup , Centar

Се продава OPEL CORSA F 1.2 2020/2021

12 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Nën 10:44
Link:
Vetura , Shkup , Gjorce Petrov

Се продава Opel Zafira

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:46 Shitorja Vetura , Shkup , Butel

Audi Q7 3.0 TDI Quattro S-LINE 7-SEDISTA 2011 Godina "ReDIZA

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 Vetura , Gostivar

VW Fox 1.4 TDI

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 Vetura , Kumanovë

AUDI A5 2.0 TDI ��������UVOZ CH AUTOMATIC ,FABRIKA !!

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:21 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Peugeot 301 benzin 82ks 2019

8 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 20:21
Link:
Banesa , Shkup , Aerodrom

Се издава

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 20:20 Banesa , Koçan

Се изнајмува стан во Кочани

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 20:13 Vetura , Negotinë

Ford Fusion Dizel 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:52 Vetura , Shkup , Butel

Ford Fiesta 1.0 benzin 2015

4 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:52
Link:
Vetura , Shkup

AUDI A5

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:44 Vetura , Manastir

VW POLO 2010 1.2

4 600 EUR Price Reduced

Sot 19:10 Banesa , Shkup , Kisella Voda

Se prodava stan vo Kisela voda kaj rasadnik salata

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:09 Shitorja Vetura , Kriva Pallankë

VW PASSAT B8.5 2.0TDI 150KS DSG7 2021g EVO

24 990 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:07 Shtëpi , Gjevgjeli

Se izdava kuka

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 18:59 Banesa , Ohër

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:33 Shitorja Vetura , Shtip

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

25 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:31 Shitorja Vetura , Shtip

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

25 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:54 Banesa , Shkup , Aerodrom

Apartman za kratok prestoj, Aerodrom

1 200 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 17:53 Vetura , Shkup , Kisella Voda

Se prodava Skoda oktavia

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione